9 kwietnia 2011

Tymczasowe konto email za jedno kliknięcie. Uniknij spamu. Chroń swoją prywatność.

Bardzo często przeglądając internet trafiamy na strony które oferują swoją treść tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Warunkiem rejestracji jest natomiast podanie swojego adresu email.

Jeżeli serwis jest uznany, a my planujemy z jego usług korzystać regularnie, nie jest to wielki problem. Wielokrotnie jednak trafiamy na stronę raz, potrzebujemy coś z jej zasobów które dostępne są jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. W efekcie tej rejestracji zaczynamy otrzymywać niezliczone ilości ofert na cudowne diety, viagrę, czy inne wyśnione ofery marzeń.

Rozwiązaniem jest rejestrowanie się na tymczasowe konto pocztowe zamiast na swój oficjalny adres pocztowy. Idealne rozwiązanie gdyby nie konieczność posiadania odrębnego konta, pamiętania hasła i czasu na przelogowywanie? Istnieje możliwość uniknięcia tych wszystkich niedogodności! Serwis http://mailinator.com/ oferuje nam ciekawą usługę.


Konta pocztowe tworzone są w locie w chwili kiedy wyślemy na nie wiadomość email. Aby zawartość takiego konta otworzyć wystarczy podać interesujący nas adres email. Bez haseł, bez rejestrowania, bez straty czasu.

Idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących zarejestrować się na stronie wymagającej podania emaila, a nie chcących używać swojej głównej skrzynki pocztowej. Polecamy!

Brak komentarzy: